Obsydian Fantasy PBF Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 
Obsydian PBF
Po wielu latach krwawych wojen w końcu nastała era pokoju... Nienawiść między rasami została zakończona.
Kraina odzyskała swój upragniony do wieków spokój. Nadal jednak mieszkańcy dotykani są licznymi problemami.
Czy to bandyci napadający na niewinnych kupców czy wataha wilków przeszkadzająca w pracy farmerom...
Liczyć oni będą musieli na dzielnych poszukiwaczy przygód w każdej chwili gotowych do pomocy.
Stań się jednym z nich i zapisz się na zawsze w historii Avengardu! Ogromna sława czeka na ciebie!
Obecny czas to 2018-12-12, 18:11
Obsydian Fantasy PBF Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 ..::OSADY::..   Tematy   Posty   Ostatni post 
Wioska Ghetin  Ostatni post: Strefa Rybacka
Jest to jedna z większych wiosek na terenie krainy. Słynie głównie ze swojego niezwykłego portu przynoszącego ogromne zyski państwu. Swoim wyglądem jest bardzo ładna, a zarazem rozwinięta. Posiada kamienne kamienice, mały rynek, a nawet koszary! Mieszkają tu ludzie prości, dlatego nie można tu liczyć na zakup ciekawego ekwipunku.
   
13 13 2010-10-15, 10:47
Elmar Ostatni post
Wioska Faren  Ostatni post: Mała Przystań
Faren to najpiękniejsza wioska w całej krainie. Mieści się ona w małej dolince przepełnionej piękną zielenią oraz malowniczymi chatkami i ogrodami. Każdy domek ma tu swój specyficzny wygląd składający się z gładkich drewnianych ścian oraz ze słomianego dachu lub błyszczących na słońcu kolorowych dachówek. Wioska słynie z najlepszej produkcji fajkowego ziela i z jedynej kuchni wytwarzającej słodycze.
   
11 11 2010-10-15, 11:13
Elmar Ostatni post
Miasto Evernell  Ostatni post: Szkoła Gladiatorów
Największe miasto na całej wyspie. Przez okrągły dzień trwają tutaj cały czas wieczne tłoki i hałas. Zdobyć tu można omal każdego rodzaju towary o niezwykle dużym wyborze. Miasto otacza gruby, szary mur z nie dużymi wieżami wciętymi w niego co kilkadziesiąt metrów. Kierując się jednak do Evernellu należy się upewnić czy ma się wystarczającą ilość złota na przejście przez bramę.
   
19 19 2010-10-15, 13:43
Elmar Ostatni post
Wioska Erea  Ostatni post: Sklep Amira
Mała wioska znajdująca się na terenach nizinnych. Kojarzona jest z rozciągającymi się żółtymi polami pełnymi pszenicy. Niektórzy tak naprawdę nie przyznają jej nawet nazwy wioski. Uważają, że jest to mała dziura zabita dechami. Podróżnicy oraz kupcy rzadko kiedy tu zawitają.
   
5 5 2010-09-24, 19:18
Elmar Ostatni post
Klasztor Metines  Ostatni post: Laboratorium Alchemiczne...
Jest to jedyny klasztor w całym Avengardzie. Poświęcony został przede wszystkim bogowi Eranowi. Wzniesiony jest tuż pod wierzchołkiem Świętej Góry. Prowadzi do niego bardzo długa kręta ścieżka. Mieszka tu wielu doświadczonych mnichów oraz adeptów pragnących wgłębiać wiarę oraz tajniki magii.
   
8 8 2010-10-01, 18:35
Elmar Ostatni post
Forteca Evel  Ostatni post: Lochy
Forteca Evel... Częściej jest jednak nazywana twierdzą paladynów. Znajduje się tuż przy granicy z gór do Morra Garu - krainy orków. Toteż jako pierwsza padła ofiarą najeźdźców. Potężne hordy orków otoczyły cały zamek blokując wszystkie drogi dostania się do niego. Nie będzie łatwe wiec dostanie się do niego. Trzeba znaleźć inną drogę jeżeli chce się wspomóc szerokie zastępy paladynów.
   
10 10 2010-09-21, 08:34
Malfoy Ostatni post
Miasto El Gorn  Ostatni post: Święty Plac
Nazywane jest stolicą elfów. Postawione zostało między kilkoma wielkimi wzgórzami. Dostać się do miasta można tylko jednym niewielkim przesmykiem gdzie postawiono wielką marmurową bramę. Miasto charakteryzują białe domki z kolorowymi daszkami. El Gorn słynie także z wielkiej łaski bogini Nilany. Znaleźć można tu jej świątynie oraz kilka błogosławionych miejsc.
   
7 7 2010-10-03, 11:13
Elmar Ostatni post
Kopalnia Verin-Dun   Ostatni post: Arena Verin-Dun
Zwane jest miastem krasnoludów. Wejście do niego znajduje się u pewnego podnóża góry w postaci ogromnych czarnych drzwi wykonanych w pełni z metalu. Wchodząc nimi i kierując się kilka minut wśród ciasnych korytarzy w dół w końcu znajdziemy się w mieście. Składa się na niego ogromny hol z wiszącymi przy ścianach balkonami. Jest to stolica wszystkich największych poszukiwaczy złóż oraz największych zawodników w piciu piwa.
   
10 10 2010-10-15, 10:38
Malfoy Ostatni post
Klan Topora  Ostatni post: Dom Rzeźnika
Wioska ta od lat słynęła z najlepszych kowali oraz oręzą przez nich wytwarzanego. Zamieszkują ją głównie krasnoludzi. Toteż broń od nich nie jest tania. Te istoty łakome na duże zyski zrobią wszystko aby więcej zarobić. Wioska znajduje się na wysokiej górze obsypanej śniegiem i lodem. Prowadzi na nią ścieżka ciągnąca się na krawędziach góry.
   
9 9 2010-06-04, 17:03
Malfoy Ostatni post
Klan Skały  Ostatni post: Plac Złóż
Wioska wzniesiona na lodowej górze. Jest położona w regionie o największej zasobności złóż obsydianiu. Mieszkają w niej przede wszystkich krasnoludzi żyjący z poszukiwań magicznych kamieni obsydianu przynoszących im nie małą fortunę. Centrum wioski znajduje się na Placu Wymiany Złóż.
   
7 7 2010-10-13, 13:58
Malfoy Ostatni post
Miasto Bara-Sul  Ostatni post: Dom Ramiza
Ogromne miasto wzniesione na środku pustyni. Otoczone zostało wielkimi, kamiennymi murami. Od setek lat nigdy nie zostały sforsowane. Przeszły nawet do legendy. W mieście znajdziemy od groma ludzi chętnych do interesów. Bara Sul wręcz jest nazywane miastem kupców. Trzeba jednak uważać. Prócz chciwych kupców można się tu natrafić na szajkę złodziei chcących Cię okraść z majątku.
   
15 15 2010-10-12, 13:21
Malfoy Ostatni post
Wioska Ishrabar   Ostatni post: Świątynia Erana
Jest to wioska pustynna schowana między górami w niewielkiej dolince zwanej Jafiah. Jest ona przede wszystkim wioską świątynną. Składa się z małego centrum otoczonego murem gdzie znajdują się wszelkie domy mieszkalne i sklepy oraz dwóch gór na których postawiono wielkie świątynie poświęcone dwóm bogom. Wejścia na szlaki prowadzące na gór znajdują się wewnątrz murów wioski. Poza murami jednak znajdują się w oddali dwie kolejne świątynie
   
8 8 2010-10-08, 15:38
Elmar Ostatni post

[ Preferencje
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 221 postów, tematów 211
Mamy 4 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Alaran
To forum odwiedzono już 30198 razy
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 18 było obecnych 2012-10-07, 01:10 AdministratorGame MasterCzłowiekElfKrasnoludUmarły
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: Brak
Nikt nie ma dziś urodzin.
Nikt nie ma urodzin przez następne 7 dni
Osoby odpowiedzialne za Forum
Ostrzeżenia użytkowników

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane

ShoutBox
Wiadomość:    

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

TOPLISTY
Rozwiń